Учнівський, батьківський та педагогічний колективи долучились до збору коштів на придбання ретранслятора для FpV розвідувально-ударної роти безпілотних авіаційних комплексів, де служить наш випускник Стас Кущенко. Зібрано 41 тис. гривень. Які передали мамі Воїна. Разом до Перемоги! Дякуємо ЗСУ!

Учнями Старокостянтинівського навчально виховному комплексі "Спеціалізована школа I ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької Області Імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука була проведена акція по збору пластикових кришок "Ворогам-кришки"

Дякуємо за участь!

Збір продовжуємо!

Разом до Перемоги!

З метою виконання програм  з предмету «Захист України» та «Основи медичних знань» у Старокостянтинівському навчально виховному комплексі "Спеціалізована школа I ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької Області Імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука відбулись  3-ох дневні польові заняття з учнями  11 класів, на які було запрошено представників територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області та  бойового медика Сергія Худого. Заняття були цікавими та змістовними. Дякуємо представникам територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області та  бойовому медику Сергію Худому

19 квітня випускниками Старокостянтинівського навчально виховного комплексу "Спеціалізована школа I ступеня, гімназія " Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені героя України Сергія Михайловича   Бондарчука взяли участь у Загальнонаціональній екологічній акції  єднання та віри "Випускники 2024 для майбутніх поколінь", висадивши в шкільному саду абрикосові дерева.

Віримо в ЗСУ.

Разом до перемоги!