В рамках акції «16 днів проти насильства» в Старокостянтинівській гімназії проведено ряд заходів: інформаційна хвилинка «Стоп насильству» для учнів І-VII курсів, цикл лекцій «Запобігання насильству в сім’ї», тренінги «Аліса в Задзеркаллі», «Шлях до себе» для учнів IV курсу,, семінар-практикум «Ні насильству». Працівники кризового центру Васьковецька А.В. та Коцупей Ю.І. в інтерактивній формі допомагали учням зрозуміти проблеми, пов’язані з насильством, знаходити виходи в складних ситуаціях.
Для вчителів було проведено семінар-практикум «Як працювати з дітьми, які потерпіли від насильства».
Батьки гімназистів активно залучались до всіх заходів, а учні продемонстрували свою зацікавленість у проекті-конкурсі малюнків «Я проти насильства».