Шановні колеги, любі учні, батьки!

З величезним задоволенням я вітаю всіх з Днем знань!

Позаду довгі літні канікули, під час яких всі ми встигли як слід відпочити. І зараз з новими силами ми готові приступити до навчання і роботи. Сьогодні мені б хотілося побажати школярам легко і з ентузіазмом освоювати нові предмети, отримувати нові знання. Вчителям ж я побажаю ставитися до роботи з душею і натхненням,

адже тільки ви здатні запалити в учнях тягу до навчання, тільки ви можете розвинути в них уміння думати, аналізувати, відчувати, співпереживати, що так важливо в сучасному світі. Сподіваюся, що прийдешній шкільний рік буде цікавим, насиченим подіями, повним нових перемог і звершень - і пропоную нам всім разом зробити його саме таким!

Директор гімназії   Л.М Журибіда