Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

         8.11.2013 року на базі нашого закладу відбувся семінар учителів української мови та літератури. Колеги, які атестуються у цьому навчальному році, показували «майстер-клас». 

       Фабрикіна І.В. до уваги колег запропонувала урок розвитку зв’язного мовлення на тему «Усний твір – опис зовнішності людини» у 7 класі (32 група). На уроці повторили теоретичний матеріал про типи і стилі мовлення, їхні функції. Семикласники ознайомилися із особливостями побудови опису зовнішності людини, розвивали мовленнєво – комунікативні вміння здійснювати типологічний аналіз текстів різних типів мовлення.

       Інна Володимирівна на своєму уроці навчала учнів створювати словесний художній портрет зовнішності людини, вдало добирати художні засоби, декламувати поезії, описувати картини, здійснювати добір матеріалу до письмового твору-опису.    

        Проказюк Л.І. проводила урок літератури у 10 класі (61 група) на тему «Театр корифеїв». Підготовка до контрольної роботи». Учитель познайомила учнів, як і коли в Україні виник професійний «театр корифеїв». Учні наводили конкретні приклади зв’язку українського театру з музикою, розвивали усне мовлення, навички самостійної роботи.

        Лідія Іванівна як патріот України та її незалежності працює над вихованням інтересу до минулого України.

        Завкафедри Фабрикіна І.В. ознайомила вчителів-словесників міста із новоствореним кабінетом української літератури.

Фото1
Фото1
Фото2
Фото2
Фото3
Фото3
Previous Next Play Pause
1 2 3

Подробнее на сайте: http://free-medicine.ruhttp://begin-travel.ru http://israeli-medicine.ru http://firstmedicine.ruhttp://live-medicine.ru http://grand-medicine.ru
http://grand-business.ruhttp://german-medicine.ruhttp://pilot-in2it.ruhttp://mellmo.ruhttp://free-health.ruhttp://natural-treatment.ruhttp://medicine-plus.ru http://rich-health.ru http://more-health.ru

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.