Старокостянтинівська гімназія ввійшла до 77 перших шкіл, які висловили бажання взяти участь у програмі eTwinning відібраних у 2013 році Міністерством освіти України . PSA (Партнерське агентство) в Україні сприяє реалізації програми: популяризує ідею eTwinning, надає навчальну та технічну підтримку школам-учасницям, організовує спеціальні тренінги для вчителів.

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinningPlus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

15 жовтня 2013 року вчителі гімназії, зареєстровані в даному проекті, мали нагоду відвідати практичний тренінг у Львові, на якому познайомилися з колегами - учасниками та організаторами   даного проекту, що дає можливість гімназії долучитись до ряду цікавих проектів та надалі розвивати міжнародне співробітництво.

тренинг