Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

Вітаємо переможців та призерів  ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін та предметних конкурсів, І міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН:

 уч.3-Г кл. Лукащук Маргарита – ІІ м. – міського етапу Міжнародного конкурсу з укр.мови ім.Петра Яцика;

уч.4-А кл. Ткачук Дар’я – І м. -  міського етапу Міжнародного конкурсу з укр.мови ім.Петра Яцика;

уч.11 групи Свістільник Вікторія – ІІІ м. - ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка;

уч.12 групи Шупрудько Зоряна – ІІІ м. - міського етапу Міжнародного конкурсу з укр.мови ім.Петра Яцика, І м. – міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості (номінація «Літературна творчість»).

уч.22 групи Франчук Костянтин – 1 м. – з математики;

                     Танчук Михайло – І м. - міського етапу Міжнародного конкурсу з укр.мови ім.Петра Яцика;

уч.23 групи Миронюк Олег – І м. - ІІ етапу Міжнародного мовно-            літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка;

уч.31 групи Гуменюк Валерія – І м. - ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка;

уч.32 групи Крещенецька Іванна – ІІІ м. – з хімії;

                     Пінчук Максим  – І м. – з інформаційних технологій;

                      Величко Тамара – І м. – з укр.мови та літератури, І м. – ІІ етапу Міжнародного конкурсу з укр.мови ім.Петра Яцика;

                      Проказюк Анна – ІІ м. – з укр.мови і літератури;

уч.33 групи Роговський Владислав - ІІІ м. – з математики;

уч. 41 групи Борищук Валерія – І м. – з нім.мови;

                      Загурська Аніта – ІІ м. – з нім.мови;

                     Федотова Софія – ІІІ м. - з англ.мови;

уч.42 групи Позднякова Діана – ІІІ м. – з географії, ІІІ м. – з біології;

                     Гуменний Іван – І м. – з фізики, ІІІ м. – з трудового навчання;

                     Ковеня Каріна – І м. – з хімії;

                      Вакарєва Марія – І м. – з укр..мови та літератури, ІІ м. – з англ..мови, ІІІ м. – з історії, ІІ м. – ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Тараса Шевченка;

уч.43 групи Якобчук Олександр – ІІІ м. - міського етапу Міжнародного конкурсу з укр.мови ім.Петра Яцика;

уч.51 групи Стаднік Катерина – ІІІ м. – міського етапу Міжнародного конкурсу з укр.мови ім.Петра Яцика;

                      Янковська Марина – І м. - ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка, переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Педагогіка»);

                        Гуменюк Тетяна - призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Економіки»);

                       Волкова Яна - призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Фольклористика»);

                        Деркач Ольга – І м. – з англ.мови;

                        Бучкарик Діана – І м. – з нім.мови;

                       Лященко Влада – ІІ м. – з нім.мови;

                       Процюк Олександра – ІІІ м. – з нім.мови;

уч. 52 групи Фабрикіна Вікторія – І м. - з укр.мови і літератури;

                       Савчук Андрій – І м. – з фізики, І м. – І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення « Фізики і астрономії »);

                        Гриньків Юрій – І м. – з хімії, І м. - в обласному конкурсі учнівських  науково-дослідницьких та раціоналізованих робіт (секція «Математики»);

                        Миронюк Костянтин – ІІ м. – з математики , ІІ м. – з англ.мови,  І м. – з інформатики, І м. – з інформаційних технологій, І м. – в обласній Internet-олімпіаді з програмування, призер Всеукраїнського турніру юних інформатиків, І м. – І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Комп’ютерних наук»);

                        Трошина Вероніка – І м.- з історії, ІІ м. – з географії, учасниця І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Науки про Землю»);

                       Багінський Владислав – ІІІ м. – з біології, ІІ м. – з хімії;

                       Гіппіус Антон – ІІІ м. – з інформатики;

уч.61 групи Бондарчук Анастасія – І м. – з географії, ІІ м. – з правознавства, І м. – ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Тараса Шевченка;

                       Прокоф’єв Леонід – І м. – з економіки;

                       Боролюк Дарія – ІІ м. - міського етапу Міжнародного конкурсу з укр.мови ім.Петра Яцика;

                       Сюсько Вікторія – ІІІ м. - з укр.мови і літератури;

уч.62 групи Гуменчук Артур – ІІІ м. – з математики, ІІІ м. – з фізики, ІІІ м. – з правознавства, І м. – з інформатики, ІІ м. - в обласній Internet-олімпіаді з програмування, призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Фізики та астрономії»);

                        Бондарук Анастасія – ІІ м. – з економіки, призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Економіка»);

                        Шуляк Нікіта – ІІ м. – з фізики, ІІ м. – з інформатики, І м. - в обласній Internet-олімпіаді з програмування;

                        Ніколайчук Богдан – І м. – з астрономії, призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Фізики та астрономії»);

                        Кошик Ольга – ІІ м. – з хімії;

                        Королюк Катерина - переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Зарубіжна література»);

                        Чаус Валентина - переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Літературна творчість»);

                        Антонюк Андрій - призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення « Економіки»);

                       Бондарук Анастасія - призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Економіки»);

                        Долженко Тетяна - призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Хімії та біології»);

                        Рябчун Мар’яна – ІІ м. – з біології, ІІІ м. – з інформаційних технологій, ІІ м. – в обласному заочному конкурсі МАН з екології, призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Екології та аграрних наук»);

                       Шевченко Діана – І м. – з англ.мови;

                       Клімчук Марія – ІІ м. – з англ.мови, ІІ м. – з англ..мови, ІІ м. – в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Англ.мова»);

уч.71 групи Загоруйко Олександр – І м. - в обласному конкурсі учнівських  науково-дослідницьких та раціоналізаторських робіт (секція «Українська мова»);

                       Дмитрієва Софія - переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Німецька мова»);

                       Гнатюк Каріна – ІІ м. – з нім.мови;

                       Кот Анна – І м. – з нім.мови;

уч.72 групи Смірнов Олександр – І м. – з фізики, ІІ м. - в обласній Internet-олімпіаді з програмування, ІІ м. – з інформатики.

                       Сидорчук Карина - призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Економіки»);

                       Ковальчук Поліна – ІІІ м. – з екології;

                       Асадова Арзу – ІІІ м. – з біології, І м. – з хімії, І м. – з укр.мови і літератури, переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Хімія »);

                        Перун Андрій – ІІ м. – з математики, І м. – з інформатики, І м. - в обласній Internet-олімпіаді з програмування, ІІ м. – з інформаційних технологій, призер Всеукраїнського турніру юних інформатиків;

                        Вінниченко Віталій – ІІ м. – з інформатики, ІІ м.- в обласні Internet-олімпіаді з програмування, призер Всеукраїнського турніру юних інформатиків, призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Комп’ютерних наук»);

                        Борзенко Дмитро – ІІІ м. – з економіки, І м. – з англ..мови, ІІ м. – з астрономії;

                        Костюк Денис – ІІ м. – з англ.мови, І м. – з астрономії, ІІ м. – з інформатики, ІІІ м. - в обласні Internet-олімпіаді з програмування;

                        Тупчій Ольга – І м. – з історії, І м. - ІІ етапу Міжнародного конкурсу з укр.мови ім.Петра Яцика, І м. -  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Історія»), ІІ м.- ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, ІІ м. – ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Тараса Шевченка;

                        Кобильник Анастасія – ІІ м. - з історії, ІІІ м. – з інформаційних технологій, І м. -  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Англ.мова»).

 

 

 

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.