24 лютого на базі Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука відбувся семінар вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Старокостянтинова на тему «Формування компетентностей молодшого школяра шляхом впровадження інноваційних та інформаційних технологій». Шкребтій Л.В., Лахманюк Т.В., Перепічка І.В. ділилися досвідом роботи з даного питання. Вчителями були проведені відкриті уроки:

- Шкребтій Л.В. – урок математики «Дециметр. Лічба в межах 20. Вправи на засвоєння додавання і віднімання в межах 10»;

- Лахманюк Т.В. – урок природознавства. Навчальний проект «Збережемо первоцвіти України»;

- Перепічка І.В. – урок інформатики «Ілюструємо презентацію».

Виховний захід на тему «Ми діти твої, Україно!» провела вчитель Кріль О.В.