Дослідно-проектна діяльність

У 2019 – 2020 н.р. наш НВК став учасником соціальної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation.

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. Спільнота «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» надзвичайно активна і реалізує сотні креативних ідей із залученням діток до здорового способу життя у своїх закладах.

В рамках Програми розробляються рекомендації для закладів освіти щодо реалізації активностей та створюється спільнота відповідальних закладів, що сприяють здоров’ю учнів. П’ять найактивніших шкіл у фіналі Програми отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

Мета програми:

набуття та засвоєння учнями нових знань про здоровий спосіб життя;

популяризація раціонального харчування та концепції “здорового дизайну” рекреацій та приміщень де перебувають і харчуються діти;

впровадження нових форм організації тематичного дозвілля учнів;

створення спільноти закладів загальної середньої освіти, що популяризують здоровий спосіб життя.